EEE-FK1H221P
DigiKeyn tuotenumero
PCE3812TR-ND - Rullattu teippi (TR)
PCE3812CT-ND - Cut Tape (CT)
PCE3812DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EEE-FK1H221P
Kuvaus
CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD
Tarkka kuvaus
220 µF 50 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 2000 tuntia @ 105°C
EDA/CAD-mallit
EEE-FK1H221P -mallit
Rippelivirta matalalla taajuudella
502.5 mA @ 120 Hz
Rippelivirta korkealla taajuudella
670 mA @ 100 kHz
Impedanssi
180 mOhms
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,413" (10,50mm)
Jännite – nimellinen
50 V
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,406" pit. x 0,406" lev. (10,30mm x 10,30mm)
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C