EEE-FK1H221P | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | EEE-FK1H221P |
Kuvaus | CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 31 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 220 µF 50 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 2000 tuntia @ 105°C |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | EEE-FK1H221P -mallit |
Kategoria | Luokitukset |
Valm. | Sovellukset |
Sarja | Rippelivirta matalalla taajuudella 502.5 mA @ 120 Hz |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Rippelivirta korkealla taajuudella 670 mA @ 100 kHz |
Osan tila Aktiivinen | Impedanssi 180 mOhms |
Kapasitanssi | Koko/mitat 0,394" halk. (10,00mm) |
Toleranssi ±20% | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,413" (10,50mm) |
Jännite – nimellinen 50 V | Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko 0,406" pit. x 0,406" lev. (10,30mm x 10,30mm) |
Käyttöikä lämpötilassa 2000 tuntia @ 105°C | Asennustyyppi |
Toimintalämpötila -55°C – 105°C | Pakkaus / kotelo Säteittäinen, Purkki - SMD |