EEE-FK1E680P | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | EEE-FK1E680P |
Kuvaus | CAP ALUM 68UF 20% 25V SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 31 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 68 µF 25 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 2000 tuntia @ 105°C |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | EEE-FK1E680P -mallit |
Kategoria | Luokitukset |
Valm. | Sovellukset |
Sarja | Rippelivirta matalalla taajuudella 180 mA @ 120 Hz |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Rippelivirta korkealla taajuudella 240 mA @ 100 kHz |
Osan tila Aktiivinen | Impedanssi 360 mOhms |
Kapasitanssi | Koko/mitat 0,248" halk. (6,30mm) |
Toleranssi ±20% | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,240" (6,10mm) |
Jännite – nimellinen 25 V | Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko 0,260" pit. x 0,260" lev. (6,60mm x 6,60mm) |
Käyttöikä lämpötilassa 2000 tuntia @ 105°C | Asennustyyppi |
Toimintalämpötila -55°C – 105°C | Pakkaus / kotelo Säteittäinen, Purkki - SMD |