EEE-FK1E680P
DigiKeyn tuotenumero
PCE3806TR-ND - Rullattu teippi (TR)
PCE3806CT-ND - Cut Tape (CT)
PCE3806DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EEE-FK1E680P
Kuvaus
CAP ALUM 68UF 20% 25V SMD
Tarkka kuvaus
68 µF 25 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 2000 tuntia @ 105°C
EDA/CAD-mallit
EEE-FK1E680P -mallit
Rippelivirta matalalla taajuudella
180 mA @ 120 Hz
Rippelivirta korkealla taajuudella
240 mA @ 100 kHz
Impedanssi
360 mOhms
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,248" halk. (6,30mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,240" (6,10mm)
Jännite – nimellinen
25 V
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,260" pit. x 0,260" lev. (6,60mm x 6,60mm)
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C