EEE-FK1E221GP | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | EEE-FK1E221GP |
Kuvaus | CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 31 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 220 µF 25 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 5000 tuntia @ 105°C |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | EEE-FK1E221GP -mallit |
Kategoria | Luokitukset |
Valm. | Sovellukset |
Sarja | Rippelivirta matalalla taajuudella 450 mA @ 120 Hz |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Rippelivirta korkealla taajuudella 600 mA @ 100 kHz |
Osan tila Aktiivinen | Impedanssi 160 mOhms |
Kapasitanssi | Koko/mitat 0,315" halk. (8,00mm) |
Toleranssi ±20% | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,413" (10,50mm) |
Jännite – nimellinen 25 V | Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko 0,327" pit. x 0,327" lev. (8,30mm x 8,30mm) |
Käyttöikä lämpötilassa 5000 tuntia @ 105°C | Asennustyyppi |
Toimintalämpötila -55°C – 105°C | Pakkaus / kotelo Säteittäinen, Purkki - SMD |