EEE-FK1E220R
DigiKeyn tuotenumero
PCE3799TR-ND - Rullattu teippi (TR)
PCE3799CT-ND - Cut Tape (CT)
PCE3799DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EEE-FK1E220R
Kuvaus
CAP ALUM 22UF 20% 25V SMD
Tarkka kuvaus
22 µF 25 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 2000 tuntia @ 105°C
EDA/CAD-mallit
EEE-FK1E220R -mallit
Rippelivirta matalalla taajuudella
120 mA @ 120 Hz
Rippelivirta korkealla taajuudella
160 mA @ 100 kHz
Impedanssi
700 mOhms
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,197" halk. (5,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,240" (6,10mm)
Jännite – nimellinen
25 V
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,209" pit. x 0,209" lev. (5,30mm x 5,30mm)
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C