EEE-FK1C221XP
DigiKeyn tuotenumero
PCE3788TR-ND - Rullattu teippi (TR)
PCE3788CT-ND - Cut Tape (CT)
PCE3788DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EEE-FK1C221XP
Kuvaus
CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD
Tarkka kuvaus
220 µF 16 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 2000 tuntia @ 105°C
EDA/CAD-mallit
EEE-FK1C221XP -mallit
Rippelivirta matalalla taajuudella
210 mA @ 120 Hz
Rippelivirta korkealla taajuudella
280 mA @ 100 kHz
Impedanssi
340 mOhms
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,248" halk. (6,30mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,315" (8,00mm)
Jännite – nimellinen
16 V
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,260" pit. x 0,260" lev. (6,60mm x 6,60mm)
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C