EEE-FK1A102P
DigiKeyn tuotenumero
PCE3772TR-ND - Rullattu teippi (TR)
PCE3772CT-ND - Cut Tape (CT)
PCE3772DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EEE-FK1A102P
Kuvaus
CAP ALUM 1000UF 20% 10V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1000 µF 10 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 2000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
EEE-FK1A102P -mallit
Kategoria
Luokitukset
Valm.
Sovellukset
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
637.5 mA @ 120 Hz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rippelivirta korkealla taajuudella
850 mA @ 100 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Impedanssi
80 mOhms
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,413" (10,50mm)
Jännite – nimellinen
10 V
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,406" pit. x 0,406" lev. (10,30mm x 10,30mm)
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C