EEE-FH2A330L
DigiKeyn tuotenumero
10-EEE-FH2A330LTR-ND - Rullattu teippi (TR)
10-EEE-FH2A330LCT-ND - Cut Tape (CT)
10-EEE-FH2A330LDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EEE-FH2A330L
Kuvaus
CAP ALUM 33UF 20% 100V SMD
Tarkka kuvaus
33 µF 100 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 1Ohm @ 100kHz 7000 tuntia @ 105°C
Rippelivirta matalalla taajuudella
130 mA @ 120 Hz
Rippelivirta korkealla taajuudella
200 mA @ 100 kHz
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,413" (10,50mm)
Jännite – nimellinen
100 V
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,406" pit. x 0,406" lev. (10,30mm x 10,30mm)
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
1Ohm @ 100kHz
Asennustyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
7000 tuntia @ 105°C
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C