EEE-FH1V331L
DigiKeyn tuotenumero
10-EEE-FH1V331LTR-ND - Rullattu teippi (TR)
10-EEE-FH1V331LCT-ND - Cut Tape (CT)
10-EEE-FH1V331LDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EEE-FH1V331L
Kuvaus
CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
Tarkka kuvaus
330 µF 35 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 150mOhm @ 120Hz 10000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
EEE-FH1V331L -mallit
Rippelivirta matalalla taajuudella
522.5 mA @ 120 Hz
Rippelivirta korkealla taajuudella
850 mA @ 100 kHz
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,413" (10,50mm)
Jännite – nimellinen
35 V
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,406" pit. x 0,406" lev. (10,30mm x 10,30mm)
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
150mOhm @ 120Hz
Asennustyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
10000 tuntia @ 105°C
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C