EEE-FH1E331UL
DigiKeyn tuotenumero
10-EEE-FH1E331ULTR-ND - Rullattu teippi (TR)
10-EEE-FH1E331ULCT-ND - Cut Tape (CT)
10-EEE-FH1E331ULDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EEE-FH1E331UL
Kuvaus
CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD
Tarkka kuvaus
330 µF 25 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 200mOhm @ 100kHz 10000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
EEE-FH1E331UL -mallit
Rippelivirta matalalla taajuudella
390 mA @ 120 Hz
Rippelivirta korkealla taajuudella
600 mA @ 100 kHz
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,315" halk. (8,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,413" (10,50mm)
Jännite – nimellinen
25 V
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,327" pit. x 0,327" lev. (8,30mm x 8,30mm)
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
200mOhm @ 100kHz
Asennustyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
10000 tuntia @ 105°C
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C