EEE-FH1A331L | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | EEE-FH1A331L |
Kuvaus | CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 31 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 330 µF 10 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 200mOhm @ 100kHz 10000 tuntia @ 105°C |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | EEE-FH1A331L -mallit |
Kategoria | Polarisaatio Polar |
Valm. | Luokitukset |
Sarja | Sovellukset |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Rippelivirta matalalla taajuudella 390 mA @ 120 Hz |
Osan tila Aktiivinen | Rippelivirta korkealla taajuudella 600 mA @ 100 kHz |
Kapasitanssi | Koko/mitat 0,315" halk. (8,00mm) |
Toleranssi ±20% | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,413" (10,50mm) |
Jännite – nimellinen 10 V | Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko 0,327" pit. x 0,327" lev. (8,30mm x 8,30mm) |
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus) 200mOhm @ 100kHz | Asennustyyppi |
Käyttöikä lämpötilassa 10000 tuntia @ 105°C | Pakkaus / kotelo Säteittäinen, Purkki - SMD |
Toimintalämpötila -55°C – 105°C |