EEE-FC1V331P
DigiKeyn tuotenumero
PCE4029TR-ND - Rullattu teippi (TR)
PCE4029CT-ND - Cut Tape (CT)
PCE4029DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EEE-FC1V331P
Kuvaus
CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
330 µF 35 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 1000 tuntia @ 105°C
EDA/CAD-mallit
EEE-FC1V331P -mallit
Rippelivirta matalalla taajuudella
502.5 mA @ 120 Hz
Rippelivirta korkealla taajuudella
670 mA @ 100 kHz
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Impedanssi
150 mOhms
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,402" (10,20mm)
Jännite – nimellinen
35 V
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,406" pit. x 0,406" lev. (10,30mm x 10,30mm)
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 105°C
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C