ECW-FE2W684K
DigiKeyn tuotenumero
P19175-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECW-FE2W684K
Kuvaus
CAP FILM 0.68UF 10% 450VDC RAD
Tarkka kuvaus
0.68 µF Kalvokondensaattorit 84V 450V Polypropeeni (PP), Metallisoitu Säteittäinen
EDA/CAD-mallit
ECW-FE2W684K -mallit
Kategoria
Dielektrinen materiaali
Valm.
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Koko/mitat
0,689" pit. x 0,276" lev. (17,50mm x 7,00mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,492" (12,50mm)
Toleranssi
±10%
Jänniteluokitus – AC
84V
Jänniteluokitus – DC
450V