ECW-FE2W475J
DigiKeyn tuotenumero
10-ECW-FE2W475J-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECW-FE2W475J
Kuvaus
CAP FILM 4.7UF 5% 450VDC RADIAL
Tarkka kuvaus
4.7 µF Kalvokondensaattorit 84V 450V Polypropeeni (PP), Metallisoitu Säteittäinen
EDA/CAD-mallit
ECW-FE2W475J -mallit
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Koko/mitat
1,024" pit. x 0,472" lev. (26,00mm x 12,00mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,748" (19,00mm)
Toleranssi
±5%
Johdinten väli
0,886" (22,50mm)
Jänniteluokitus – AC
84V
Jänniteluokitus – DC
450V