ECW-FE2W474K
DigiKeyn tuotenumero
P19174-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECW-FE2W474K
Kuvaus
CAP FILM 0.47UF 10% 450VDC RAD
Tarkka kuvaus
0.47 µF Kalvokondensaattorit 84V 450V Polypropeeni (PP), Metallisoitu Säteittäinen
EDA/CAD-mallit
ECW-FE2W474K -mallit
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Koko/mitat
0,689" pit. x 0,236" lev. (17,50mm x 6,00mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,453" (11,50mm)
Toleranssi
±10%
Johdinten väli
0,591" (15,00mm)
Jänniteluokitus – AC
84V
Jänniteluokitus – DC
450V