ECW-FE2W225K
DigiKeyn tuotenumero
P16848-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECW-FE2W225K
Kuvaus
CAP FILM 2.2UF 10% 450VDC RADIAL
Tarkka kuvaus
2.2 µF Kalvokondensaattorit 84V 450V Polypropeeni (PP), Metallisoitu Säteittäinen
EDA/CAD-mallit
ECW-FE2W225K -mallit
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Koko/mitat
0,689" pit. x 0,394" lev. (17,50mm x 10,00mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,630" (16,00mm)
Toleranssi
±10%
Johdinten väli
0,591" (15,00mm)
Jänniteluokitus – AC
84V
Jänniteluokitus – DC
450V