ECW-FE2W224J
DigiKeyn tuotenumero
P19168-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECW-FE2W224J
Kuvaus
CAP FILM 0.22UF 5% 450VDC RADIAL
Tarkka kuvaus
0.22 µF Kalvokondensaattorit 84V 450V Polypropeeni (PP), Metallisoitu Säteittäinen
EDA/CAD-mallit
ECW-FE2W224J -mallit
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Koko/mitat
0,512" pit. x 0,236" lev. (13,00mm x 6,00mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,472" (12,00mm)
Toleranssi
±5%
Johdinten väli
0,394" (10,00mm)
Jänniteluokitus – AC
84V
Jänniteluokitus – DC
450V