ECW-FE2W154K
DigiKeyn tuotenumero
P19179-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECW-FE2W154K
Kuvaus
CAP FILM 0.15UF 10% 450VDC RAD
Tarkka kuvaus
0.15 µF Kalvokondensaattorit 84V 450V Polypropeeni (PP), Metallisoitu Säteittäinen
EDA/CAD-mallit
ECW-FE2W154K -mallit
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Koko/mitat
0,512" pit. x 0,197" lev. (13,00mm x 5,00mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,413" (10,50mm)
Toleranssi
±10%
Johdinten väli
0,394" (10,00mm)
Jänniteluokitus – AC
84V
Jänniteluokitus – DC
450V