ECW-FE2W154J
DigiKeyn tuotenumero
P19177-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECW-FE2W154J
Kuvaus
CAP FILM 0.15UF 5% 450VDC RADIAL
Tarkka kuvaus
0.15 µF Kalvokondensaattorit 84V 450V Polypropeeni (PP), Metallisoitu Säteittäinen
EDA/CAD-mallit
ECW-FE2W154J -mallit
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Koko/mitat
0,512" pit. x 0,197" lev. (13,00mm x 5,00mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,413" (10,50mm)
Toleranssi
±5%
Johdinten väli
0,394" (10,00mm)
Jänniteluokitus – AC
84V
Jänniteluokitus – DC
450V