ECW-FE2W105J
DigiKeyn tuotenumero
P16845-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECW-FE2W105J
Kuvaus
CAP FILM 1UF 5% 450VDC RADIAL
Tarkka kuvaus
1 µF Kalvokondensaattorit 84V 450V Polypropeeni (PP), Metallisoitu Säteittäinen
EDA/CAD-mallit
ECW-FE2W105J -mallit
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Koko/mitat
0,689" pit. x 0,276" lev. (17,50mm x 7,00mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,512" (13,00mm)
Toleranssi
±5%
Johdinten väli
0,591" (15,00mm)
Jänniteluokitus – AC
84V
Jänniteluokitus – DC
450V