ECW-FE2J154QD
DigiKeyn tuotenumero
P124898-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECW-FE2J154QD
Kuvaus
CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC RAD
Tarkka kuvaus
0.15 µF Kalvokondensaattorit 141V 630V Polypropeeni (PP), Metallisoitu Säteittäinen
EDA/CAD-mallit
ECW-FE2J154QD -mallit
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Koko/mitat
1,024" pit. x 0,236" lev. (26,00mm x 6,00mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,531" (13,50mm)
Toleranssi
±10%
Johdinten väli
0,886" (22,50mm)
Jänniteluokitus – AC
141V
Jänniteluokitus – DC
630V