ECW-FE2J154PD on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Panasonic Industry
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
0.15 µF Kalvokondensaattorit 141V 630V Polypropeeni (PP), Metallisoitu Säteittäinen
ECW-FE2J154PD
DigiKeyn tuotenumero
P124896-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECW-FE2J154PD
Kuvaus
CAP FILM 0.15UF 5% 630VDC RAD
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ECW-FE2J154PD -mallit
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Koko/mitat
1,024" pit. x 0,236" lev. (26,00mm x 6,00mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,531" (13,50mm)
Toleranssi
±5%
Johdinten väli
0,886" (22,50mm)
Jänniteluokitus – AC
141V
Jänniteluokitus – DC
630V