ECW-FE2J104PD
DigiKeyn tuotenumero
P124888-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECW-FE2J104PD
Kuvaus
CAP FILM 0.1UF 5% 630VDC RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.1 µF Kalvokondensaattorit 141V 630V Polypropeeni (PP), Metallisoitu Säteittäinen
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ECW-FE2J104PD -mallit
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Valm.
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Sarja
Pakkaus / kotelo
Pakkaustapa
Irtotavara
Koko/mitat
1,024" pit. x 0,236" lev. (26,00mm x 6,00mm)
Osan tila
Aktiivinen
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,531" (13,50mm)
Kapasitanssi
Terminointi
PC-nastat
Toleranssi
±5%
Johdinten väli
0,886" (22,50mm)
Jänniteluokitus – AC
141V
Sovellukset
EMI, RFI:n vaimennus; Korkeataajuus, Hakkuri; Korkea pulssi, DV/DT
Jänniteluokitus – DC
630V