ECA-1JM220B
DigiKeyn tuotenumero
P19537CT-ND - Cut Tape (CT)
P19537TB-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECA-1JM220B
Kuvaus
CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL TH
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
22 µF 63 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 2000 tuntia @ 85°C
EDA/CAD-mallit
ECA-1JM220B -mallit
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Valm.
Sovellukset
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
105 mA @ 120 Hz
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Rippelivirta korkealla taajuudella
178.5 mA @ 10 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,197" halk. (5,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,472" (12,00mm)
Jännite – nimellinen
63 V
Asennustyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 85°C
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C