ECA-1EM100I
DigiKeyn tuotenumero
10-ECA-1EM100ICT-ND - Cut Tape (CT)
10-ECA-1EM100ITB-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECA-1EM100I
Kuvaus
CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL TH
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µF 25 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 2000 tuntia @ 85°C
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Valm.
Rippelivirta korkealla taajuudella
85 mA @ 10 kHz
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Johdinten väli
0,098" (2,50mm)
Koko/mitat
0,197" halk. (5,00mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,472" (12,00mm)
Toleranssi
±20%
Asennustyyppi
Jännite – nimellinen
25 V
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 85°C
Päätuotenumero
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C