APT1211A
DigiKeyn tuotenumero
255-1517-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
APT1211A
Kuvaus
OPTOISOLTR 5KV TRIAC 1CH 4DIP GW
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Optoerotin Triakki Lähtö 5000Vrms 1 kanavainen 4-DIP lokinsiipi
Kategoria
Virta - johtotila (It (RMS)) (maks.)
100 mA
Valmistaja
Panasonic Electric Works
Virta - pito (Ih)
3,5mA
Sarja
Käynnistysaika
-, 100µs (maks.)
Pakkaustapa
Putki
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
1,21V
Osan tila
Aktiivinen
Virta - DC-myötävirta (If) (maks.)
50 mA
Lähdön tyyppi
Triakki
Toimintalämpötila
-40°C – 100°C
Nollapistepiiri
Kyllä
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Kanavien lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
4-SMD, lokinsiipi
Jännite - erotus
5000Vrms
Valmistajan laitepakkaus
4-DIP lokinsiipi
Jännite - estotila
600 V
Hyväksyjä
cUR, VDE
Staattinen dV/dt (min.)
500V/µs
Päätuotenumero
Virta - LED-laukaisu (Ift) (maks.)
10mA