6TCE680M
DigiKeyn tuotenumero
P123574TR-ND - Rullattu teippi (TR)
P123574CT-ND - Cut Tape (CT)
P123574DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
6TCE680M
Kuvaus
CAP TANT POLY 680UF 6.3V 2917
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
680 µF Valettu Tantaali-polymeerikondensaattorit 6.3 V 2917 (7343 metrinen) 25mOhm @ 100kHz
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
6TCE680M -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valmistaja
Panasonic Industry
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 125°C
Sarja
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
2917 (7343 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,287" pit. x 0,169" lev. (7,30mm x 4,30mm)
Kapasitanssi
680 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,157" (4,00mm)
Toleranssi
±20%
Valmistajan kokokoodi
D4
Jännite – nimellinen
6.3 V
Ominaisuudet
Yleiskäyttöön
Tyyppi
Valettu
Päätuotenumero
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
25mOhm @ 100kHz