4SVPC150M
DigiKeyn tuotenumero
P16573TR-ND - Rullattu teippi (TR)
P16573CT-ND - Cut Tape (CT)
P16573DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
4SVPC150M
Kuvaus
CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
42 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
150 µF 4 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 30mOhm 2000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
4SVPC150M -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Valmistaja
Panasonic Industry
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
98.5 mA @ 120 Hz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rippelivirta korkealla taajuudella
1.97 A @ 100 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,197" halk. (5,00mm)
Tyyppi
Polymeeri
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,236" (6,00mm)
Kapasitanssi
150 µF
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,209" pit. x 0,209" lev. (5,30mm x 5,30mm)
Toleranssi
±20%
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite – nimellinen
4 V
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki - SMD
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
30mOhm
Päätuotenumero
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C