4SVPC150M | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | 4SVPC150M |
Kuvaus | CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 42 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 150 µF 4 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 30mOhm 2000 tuntia @ 105°C |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | 4SVPC150M -mallit |
Kategoria | Toimintalämpötila -55°C – 105°C |
Valmistaja Panasonic Industry | Sovellukset Yleiskäyttöön |
Sarja | Rippelivirta matalalla taajuudella 98.5 mA @ 120 Hz |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Rippelivirta korkealla taajuudella 1.97 A @ 100 kHz |
Osan tila Aktiivinen | Koko/mitat 0,197" halk. (5,00mm) |
Tyyppi Polymeeri | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,236" (6,00mm) |
Kapasitanssi 150 µF | Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko 0,209" pit. x 0,209" lev. (5,30mm x 5,30mm) |
Toleranssi ±20% | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Jännite – nimellinen 4 V | Pakkaus / kotelo Säteittäinen, Purkki - SMD |
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus) 30mOhm | Päätuotenumero |
Käyttöikä lämpötilassa 2000 tuntia @ 105°C |