2R5TPE220MAFB
DigiKeyn tuotenumero
P16200TR-ND - Rullattu teippi (TR)
P16200CT-ND - Cut Tape (CT)
P16200DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
2R5TPE220MAFB
Kuvaus
CAP TANT POLY 220UF 2.5V 1411
Valmistajan vakio toimitusaika
47 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
220 µF Valettu Tantaali-polymeerikondensaattorit 2.5 V 1411 (3528 metrinen) 15mOhm @ 100kHz
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
2R5TPE220MAFB -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Valmistaja
Panasonic Industry
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 105°C
Sarja
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
1411 (3528 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,138" pit. x 0,110" lev. (3,50mm x 2,80mm)
Kapasitanssi
220 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,079" (2,00mm)
Toleranssi
±20%
Valmistajan kokokoodi
B2
Jännite – nimellinen
2.5 V
Ominaisuudet
Yleiskäyttöön
Tyyppi
Valettu
Päätuotenumero
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
15mOhm @ 100kHz