16TQC68MYF on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
KEMET
Varastossa: 16 709
Tekniset tiedot
68 µF Valettu Tantaali-polymeerikondensaattorit 16 V 2917 (7343 metrinen) 50mOhm @ 100kHz