EEU-FM1E221
DigiKeyn tuotenumero
P12383-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EEU-FM1E221
Kuvaus
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL TH
Tarkka kuvaus
220 µF 25 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 3000 tuntia @ 105°C
EDA/CAD-mallit
EEU-FM1E221 -mallit
Rippelivirta matalalla taajuudella
665 mA @ 120 Hz
Sarja
Rippelivirta korkealla taajuudella
950 mA @ 100 kHz
Pakkaustapa
Irtotavara
Impedanssi
56 mOhms
Johdinten väli
0,138" (3,50mm)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,315" halk. (8,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,512" (13,00mm)
Jännite – nimellinen
25 V
Asennustyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
3000 tuntia @ 105°C
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C