SP4-DC24V | |
|---|---|
DigiKeyn tuotenumero | 255-2841-ND |
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | SP4-DC24V |
Kuvaus | RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 24V |
Valmistajan vakio toimitusaika | 36 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Yleiskäyttöön Rele 4PDT (4 muoto C) 24VDC Kela Liitettävissä pistorasiaan |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Kelan tyyppi Ei salpautuva |
Valm. | Terminointityyppi Pikakiinnitys, pikaliitos - 0,187" (4,7mm) |
Sarja | Vetovarmuusjännite 16,8VDC |
Pakkaustapa Kotelo | Päästövarmuusjännite 2,4VDC |
Osan tila Aktiivinen | Käyttöaika 30 ms |
Asennustyyppi | Vapautusaika 20 ms |
Kelan jännite | Toimintalämpötila -50°C – 60°C |
Releen koskettimet 4PDT (4 muoto C) | Kontaktin materiaali Hopea-tinaoksidi (AgSnO) |
Kontaktin luokitus (virta) 10 A | Hyväksyjä CSA, UR, VDE |
Kytkentäjännite 250VAC, 30VDC - maks. | Releen tyyppi |
Korkein kytkettävä kuormavirta 2500VA, 300W | Kelan resistanssi 1.92 kOhms |
Kelan virta 12.5 mA | Päätuotenumero |