SP4-DC12V
DigiKeyn tuotenumero
255-2840-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SP4-DC12V
Kuvaus
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 12V
Valmistajan vakio toimitusaika
36 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Yleiskäyttöön Rele 4PDT (4 muoto C) 12VDC Kela Liitettävissä pistorasiaan
Kategoria
Kelan tyyppi
Ei salpautuva
Valm.
Terminointityyppi
Pikakiinnitys, pikaliitos - 0,187" (4,7mm)
Sarja
Vetovarmuusjännite
8,4VDC
Pakkaustapa
Kotelo
Päästövarmuusjännite
1,2VDC
Osan tila
Aktiivinen
Käyttöaika
30 ms
Asennustyyppi
Vapautusaika
20 ms
Kelan jännite
Toimintalämpötila
-50°C – 60°C
Releen koskettimet
4PDT (4 muoto C)
Kontaktin materiaali
Hopea-tinaoksidi (AgSnO)
Kontaktin luokitus (virta)
10 A
Hyväksyjä
CSA, UR, VDE
Kytkentäjännite
250VAC, 30VDC - maks.
Releen tyyppi
Korkein kytkettävä kuormavirta
2500VA, 300W
Kelan resistanssi
480 Ohms
Kelan virta
25 mA