SP2-DC12V
DigiKeyn tuotenumero
255-1749-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SP2-DC12V
Kuvaus
RELAY GEN PURPOSE DPDT 15A 12V
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Yleiskäyttöön Rele DPDT (2 muoto C) 12VDC Kela Liitettävissä pistorasiaan
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SP2-DC12V -mallit
Kategoria
Kelan tyyppi
Ei salpautuva
Valm.
Terminointityyppi
Pikakiinnitys, pikaliitos - 0,187" (4,7mm)
Sarja
Vetovarmuusjännite
8,4VDC
Pakkaustapa
Kotelo
Päästövarmuusjännite
1,2VDC
Osan tila
Aktiivinen
Käyttöaika
30 ms
Asennustyyppi
Vapautusaika
20 ms
Kelan jännite
Toimintalämpötila
-50°C – 60°C
Releen koskettimet
DPDT (2 muoto C)
Kontaktin materiaali
Hopea-tinaoksidi (AgSnO)
Kontaktin luokitus (virta)
15 A
Hyväksyjä
CSA, UR, VDE
Kytkentäjännite
250VAC, 30VDC - maks.
Releen tyyppi
Korkein kytkettävä kuormavirta
3750VA, 450W
Kelan resistanssi
480 Ohms
Kelan virta
25 mA