CB1A-P-12V
DigiKeyn tuotenumero
255-1834-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CB1A-P-12V
Kuvaus
RELAY AUTOMOTIVE SPST 40A 12V
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Rele autoteollisuuteen SPST-NO (1 muoto A) 12VDC Kela Läpivientiaukko
Kategoria
Päästövarmuusjännite
1,2VDC
Valmistaja
Panasonic Electric Works
Käyttöaika
15 ms
Sarja
Vapautusaika
15 ms
Pakkaustapa
Irtotavara
Ominaisuudet
Tiivistetty - täysin
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Kelan tyyppi
Ei salpautuva
Terminointityyppi
PC-kosketinnasta
Kelan virta
117 mA
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Kelan jännite
12VDC
Kontaktin materiaali
Hopeaseos, Kadmiumiton
Releen koskettimet
SPST-NO (1 muoto A)
Kelan teho
1,4W
Kontaktin luokitus (virta)
40 A
Kelan resistanssi
103 Ohms
Kytkentäjännite
14VDC - nim.
Päätuotenumero
Vetovarmuusjännite
7VDC