LCD30-24S05W
DigiKeyn tuotenumero
4457-LCD30-24S05W-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LCD30-24S05W
Kuvaus
DC DC CONVERTER 5V 30W
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 5V 6A 9V - 36V Tulo
Kategoria
Jännite - erotus
1.6 kV
Valm.
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Etäkäynnistys ja -sammutus
Pakkaustapa
Putki
Toimintalämpötila
-40°C – 100°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Aktiivinen
Tehokkuus
0.89
Tyyppi
Eristetty moduuli
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Lähtöjen lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
6-DIP-moduuli
Tulojännite (min.)
9V
Koko/mitat
1,00" pit. x 1,00" lev. x 0,39" kork. (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm)
Tulojännite (maks.)
36V
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Aktiivinen jännitteettömänä
Jännite - lähtö 1
Hyväksyjä
CB, CE, cURus
Virta - lähtö (maks.)
6A
Päätuotenumero
Teho (wattia)
30 W