OD8032-12MB
OD8032-12MB
OD8032-12MB
DigiKeyn tuotenumero
1053-1664-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OD8032-12MB
Kuvaus
FAN AXIAL 80.5X32MM 12VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 12VDC Neliö - 80,5mm pit. x 80,5mm kork. Pallo 44,0CFM (1,23m³/min) 2 johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
OD8032-12MB -mallit
Kategoria
Kohina
36,0dB
Toimintalämpötila
-4 – 176°F (-20 – 80°C)
Hyväksyjä
cURus, TUV
Jännite – nimellinen
Virtaluokitus (ampeeria)
0,450A
Koko/mitat
Neliö - 80,5mm pit. x 80,5mm kork.
Jännitealue
8 – 17VDC
Leveys
32,00mm
Materiaali - kehys
Polybutyleenitereftalaatti (PBT), Vahvistettu lasikuidulla
Ilmavirtaus
44,0CFM (1,23m³/min)
Materiaali - terä
Staattinen paine
0,280 in H2O (69,7 Pa)
Käyttöikä lämpötilassa
60000 tuntia @ 40°C