OD8032-12LB on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Qualtek
Varastossa: 23
Tekniset tiedot
Tuuletin Putkiaksiaali 12VDC Neliö - 80,5mm pit. x 80,5mm kork. Pallo 40,0CFM (1,12m³/min) 2 johtoa
OD8032-12LB
DigiKeyn tuotenumero
OD8032-12LB-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OD8032-12LB
Kuvaus
FAN AXIAL 80.5X32MM 12VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
OD8032-12LB -mallit
Kategoria
Kohina
31,0dB
Valm.
RPM
Sarja
Terminointi
2 johtoa
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-4 – 176°F (-20 – 80°C)
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyjä
cURus, TUV
Jännite – nimellinen
Virtaluokitus (ampeeria)
0,350A
Koko/mitat
Neliö - 80,5mm pit. x 80,5mm kork.
Jännitealue
8 – 17VDC
Leveys
32,00mm
Materiaali - kehys
Polybutyleenitereftalaatti (PBT), Vahvistettu lasikuidulla
Ilmavirtaus
40,0CFM (1,12m³/min)
Materiaali - terä
Staattinen paine
0,200 in H2O (49,8 Pa)
Käyttöikä lämpötilassa
60000 tuntia @ 40°C