OD8025-24LB
DigiKeyn tuotenumero
1053-1263-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OD8025-24LB
Kuvaus
FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 24VDC Neliö - 80mm pit. x 80mm kork. Pallo 26,0CFM (0,728m³/min) 2 johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
OD8025-24LB -mallit
Kategoria
Kohina
23,0dB
Valm.
Teho (wattia)
960 mW
Sarja
RPM
Pakkaustapa
Kotelo
Terminointi
2 johtoa
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-4 – 167°F (-20 – 75°C)
Jännite – nimellinen
Hyväksyjä
cURus, TUV
Koko/mitat
Neliö - 80mm pit. x 80mm kork.
Paino
0,191 lb (86,64 g)
Leveys
25,00mm
Virtaluokitus (ampeeria)
0,080A
Ilmavirtaus
26,0CFM (0,728m³/min)
Materiaali - kehys
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Staattinen paine
0,070 in H2O (17,4 Pa)
Materiaali - terä
Laakerin tyyppi
Pallo
Käyttöikä lämpötilassa
65000 tuntia @ 45°C