OD6025-12HB02A
DigiKeyn tuotenumero
1053-1415-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OD6025-12HB02A
Kuvaus
FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 12VDC Neliö - 60mm pit. x 60mm kork. Pallo 25,0CFM (0,700m³/min) 3 johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
OD6025-12HB02A -mallit
Kategoria
Kohina
30,0dB(A)
Valm.
Teho (wattia)
1.8 W
Sarja
RPM
Pakkaustapa
Kotelo
Terminointi
3 johtoa
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-4 – 149°F (-20 – 65°C)
Jännite – nimellinen
Hyväksyjä
CE, cURus, TUV, UR
Koko/mitat
Neliö - 60mm pit. x 60mm kork.
Paino
0,141 lb (63,96 g)
Leveys
25,00mm
Virtaluokitus (ampeeria)
0,150A
Ilmavirtaus
25,0CFM (0,700m³/min)
Jännitealue
8 – 13,8VDC
Staattinen paine
0,220 in H2O (54,8 Pa)
Materiaali - kehys
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Laakerin tyyppi
Pallo
Materiaali - terä
Tuuletintyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
60000 tuntia @ 45°C