OD4020-24HSS
OD4020-24HSS
OD4020-24HSS
DigiKeyn tuotenumero
1053-1220-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OD4020-24HSS
Kuvaus
FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 24VDC Neliö - 40mm pit. x 40mm kork. Tiivistetty holkki 9,0CFM (0,252m³/min) 2 johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
OD4020-24HSS -mallit
Kategoria
Kohina
32,1dB(A)
Valm.
Teho (wattia)
1.72 W
Sarja
RPM
Pakkaustapa
Kotelo
Terminointi
2 johtoa
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-4 – 149°F (-20 – 65°C)
Jännite – nimellinen
Hyväksyjä
cURus, TUV
Koko/mitat
Neliö - 40mm pit. x 40mm kork.
Virtaluokitus (ampeeria)
0,090A
Leveys
20,00mm
Jännitealue
14 – 26,4VDC
Ilmavirtaus
9,0CFM (0,252m³/min)
Materiaali - kehys
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Staattinen paine
0,320 in H2O (79,7 Pa)
Materiaali - terä
Laakerin tyyppi
Tiivistetty holkki
Käyttöikä lämpötilassa
45000 tuntia @ 45°C