OD4010-24HB01A
OD4010-24HB01A
OD4010-24HB01A
DigiKeyn tuotenumero
1053-1209-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OD4010-24HB01A
Kuvaus
FAN AXIAL 40X10.5MM 24VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 24VDC Neliö - 40mm pit. x 40mm kork. Pallo 9,2CFM (0,258m³/min) 3 johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
OD4010-24HB01A -mallit
Kategoria
Kohina
33,4dB
Valm.
Teho (wattia)
1.45 W
Sarja
RPM
Pakkaustapa
Kotelo
Terminointi
3 johtoa
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-4 – 149°F (-20 – 65°C)
Jännite – nimellinen
Hyväksyjä
CE, cURus, TUV, UR
Koko/mitat
Neliö - 40mm pit. x 40mm kork.
Paino
0,441 lb (200,00 g)
Leveys
10,50mm
Virtaluokitus (ampeeria)
0,060A
Ilmavirtaus
9,2CFM (0,258m³/min)
Jännitealue
21,6 – 26,4VDC
Staattinen paine
0,200 in H2O (49,8 Pa)
Materiaali - kehys
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Laakerin tyyppi
Pallo
Materiaali - terä
Tuuletintyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
60000 tuntia @ 45°C