OD3510-12MB
DigiKeyn tuotenumero
1053-1646-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OD3510-12MB
Kuvaus
FAN AXIAL 35X10MM 12VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 12VDC Neliö - 35mm pit. x 35mm kork. Pallo 2 johtoa
Kategoria
Laakerin tyyppi
Pallo
Valm.
Tuuletintyyppi
Sarja
Terminointi
2 johtoa
Pakkaustapa
Irtotavara
Virtaluokitus (ampeeria)
0,060A
Osan tila
Aktiivinen
Materiaali - kehys
Polybutyleenitereftalaatti (PBT), Vahvistettu lasikuidulla
Jännite – nimellinen
Materiaali - terä
Koko/mitat
Neliö - 35mm pit. x 35mm kork.
Päätuotenumero
Leveys
10,00mm