OD254AP-24HBIP68
DigiKeyn tuotenumero
1053-OD254AP-24HBIP68-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OD254AP-24HBIP68
Kuvaus
FAN IMP MTRZD 254X89MM 24VDC
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Moottoroidut juoksupyörät 24VDC Pyöreä - 254mm halk. Pallo 830,0CFM (23,24m³/min) 2 johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
OD254AP-24HBIP68 -mallit
Kategoria
Kohina
62,1dB(A)
Valm.
Teho (wattia)
65 W
Sarja
RPM
Pakkaustapa
Kotelo
Terminointi
2 johtoa
Osan tila
Aktiivinen
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
Jännite – nimellinen
Toimintalämpötila
-4 – 149°F (-20 – 65°C)
Koko/mitat
Pyöreä - 254mm halk.
Hyväksyjä
CE, cURus, TUV, UR
Leveys
89,00mm
Virtaluokitus (ampeeria)
2,65A
Ilmavirtaus
830,0CFM (23,24m³/min)
Jännitealue
16 – 26VDC
Staattinen paine
0,790 in H2O (196,8 Pa)
Materiaali - kehys
Alumiini
Laakerin tyyppi
Pallo
Materiaali - terä
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Tuuletintyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
90000 tuntia @ 35°C