OD172SAP-24HTB
DigiKeyn tuotenumero
1053-1180-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OD172SAP-24HTB
Kuvaus
FAN AXIAL 172X50.8MM 24VDC TERM
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 24VDC Suorakulmainen/pyöristetty - 172mm pit. x 150mm kork. Pallo 235,0CFM (6,58m³/min) 2 riviliitintä
Kategoria
Ominaisuudet
Automaattinen uudelleenkäynnistys
Valm.
Kohina
52,0dB
Pakkaustapa
Kotelo
Terminointi
2 riviliitintä
Toimintalämpötila
-4 – 167°F (-20 – 75°C)
Koko/mitat
Suorakulmainen/pyöristetty - 172mm pit. x 150mm kork.
Virtaluokitus (ampeeria)
0,970A
Leveys
50,80mm
Jännitealue
15 – 28VDC
Ilmavirtaus
235,0CFM (6,58m³/min)
Staattinen paine
0,790 in H2O (196,8 Pa)
Käyttöikä lämpötilassa
40000 tuntia @ 60°C