OD172SAP-24HBXC
DigiKeyn tuotenumero
1053-1179-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OD172SAP-24HBXC
Kuvaus
FAN AXIAL 172X50.8MM 24VDC WIRE
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 24VDC Suorakulmainen/pyöristetty - 172mm pit. x 150mm kork. Pallo 307,0CFM (8,60m³/min) 2 johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
OD172SAP-24HBXC -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Automaattinen uudelleenkäynnistys
Valm.
Kohina
67,0dB
Pakkaustapa
Kotelo
Terminointi
2 johtoa
Toimintalämpötila
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Koko/mitat
Suorakulmainen/pyöristetty - 172mm pit. x 150mm kork.
Virtaluokitus (ampeeria)
2,3A
Leveys
50,80mm
Jännitealue
15 – 28VDC
Ilmavirtaus
307,0CFM (8,60m³/min)
Staattinen paine
1,600 in H2O (398,6 Pa)
Käyttöikä lämpötilassa
65000 tuntia @ 45°C