OD172SAP-12HHB10A
DigiKeyn tuotenumero
1053-1837-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OD172SAP-12HHB10A
Kuvaus
FAN AXIAL 172X51MM 12VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 12VDC Suorakulmainen/pyöristetty - 172mm pit. x 150mm kork. Pallo 290,0CFM (8,12m³/min) 4 johtoa
Kategoria
Ominaisuudet
Automaattinen uudelleenkäynnistys, PWM-ohjaus, Nopeusanturi (kierros)
Valm.
Kohina
56,0dB
Sarja
RPM
Pakkaustapa
Irtotavara
Terminointi
4 johtoa
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-4 – 167°F (-20 – 75°C)
Jännite – nimellinen
Hyväksyjä
cURus, TUV
Koko/mitat
Suorakulmainen/pyöristetty - 172mm pit. x 150mm kork.
Virtaluokitus (ampeeria)
2,90A
Leveys
51,00mm
Jännitealue
8 – 14VDC
Ilmavirtaus
290,0CFM (8,12m³/min)
Materiaali - kehys
Alumiini
Staattinen paine
0,930 in H2O (231,7 Pa)
Materiaali - terä
Polybutyleenitereftalaatti (PBT), Vahvistettu lasikuidulla
Laakerin tyyppi
Pallo
Käyttöikä lämpötilassa
40000 tuntia @ 60°C