OD1238-48HB
DigiKeyn tuotenumero
1053-1163-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OD1238-48HB
Kuvaus
FAN AXIAL 120X38MM 48VDC WIRE
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 48VDC Neliö - 120mm pit. x 120mm kork. Pallo 123,9CFM (3,47m³/min) 2 johtoa
EDA/CAD-mallit
OD1238-48HB -mallit
Kategoria
Kohina
44,1dB(A)
Valm.
Teho (wattia)
14 W
Pakkaustapa
Kotelo
Terminointi
2 johtoa
Toimintalämpötila
-4 – 149°F (-20 – 65°C)
Jännite – nimellinen
Hyväksyjä
CE, cURus, TUV, UR
Koko/mitat
Neliö - 120mm pit. x 120mm kork.
Paino
0,572 lb (259,45 g)
Leveys
38,00mm
Virtaluokitus (ampeeria)
0,290A
Ilmavirtaus
123,9CFM (3,47m³/min)
Jännitealue
30 – 52VDC
Staattinen paine
0,469 in H2O (116,8 Pa)
Materiaali - kehys
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Laakerin tyyppi
Pallo
Materiaali - terä
Tuuletintyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
65000 tuntia @ 45°C